Wczasy z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To również całe mnóstwo doskonałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.